DLACZEGO  FOREVER ?    SZTUKA  PRACY  W  DOMU  Z  LIDEREM  W MARKETINGU  SIECIOWYM ! ! !

Praca Forever

Badania pokazują, że blisko połowa zatrudnionych na bieżąco szuka nowej pracy, a niemal 90 % jest otwartych na zmianę, nawet jeśli aktywnie nie rozglądają się za nowym zajęciem.

SZUKASZ NOWYCH MOŻLIWOŚCI   –   w miarę jak dorastamy i rozwijamy się, zmieniają się nasze cele, pasje i zainteresowania, co może prowadzić do chęci zmiany zawodowej drogi. ROZWAŻ – Jaki kierunek będzie dla ciebie najlepszy?

CHCESZ BYĆ SWOIM WŁASNYM SZEFEM   –   wiele osób pociąga perspektywa pracy na własny rachunek, a badania wykazują, że wiele osób rozważa, czy nie zostać niezależnym przedsiębiorcą? Często, osoby zainteresowane własną działalnością wahają się przed zrobieniem pierwszego kroku np. z powodu kosztów związanych z założeniem własnej firmy lub obawiają się „stabilności finansowej „, jaką daje im dotychczasowa praca. Dlaczego Forever ?!  –  Czas podjąć działanie i rozpocząć pracę nad realizacją swoich postanowień, a My powiemy – jak my to robimy!

POPRACUJ NAD UMIEJĘTNOŚCIAMI   –   łatwość dostępu do wszelkich informacji, łatwość podjęcia  kroków, by udoskonalić swoje umiejętności są w zasięgu ręki. Chcesz nauczyć się marketingu sieciowego, pracy w social mediach – pomożemy Ci szlifować umiejętności w naszym biznesie w dogodnym dla Ciebie czasie i we własnym tempie.

POSZUKAJ DODATKOWEGO ZAJĘCIA   –   daje ono okazję do zdobycia nowych umiejętności i zwiększenia swoich dochodów bez konieczności rezygnacji ze stałej pracy czy inwestycji we własny biznes. Dlatego Forever !

POZNAJ TECHNIKI SPRZEDAŻY   –   to model oparty na sprzedaży ekskluzywnych, niedostępnych w sklepach, aptekach i marketach produktów  –  bezpośrednio od producenta. To również świetny pomysł na dodatkowe zajęcie, które możesz realizować na własnych warunkach.

POROZMAWIAJ Z NAMI   –    aby się dowiedzieć jak współpracujemy / pracujemy w charakterze Przedsiębiorcy Forever. Może okazać się to dla Ciebie STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!

Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, może się okazać, że najpierw trzeba zmienić sposób myślenia. Musisz przestać postrzegać karierę zawodową w tradycyjnym sensie, a skupić się na wciąż zmieniającym się rynku pracy i na tym czego TY pragniesz !! 

MY też na początku nie wiedzieliśmy, że jest to  TAKA SZANSA!

Dlaczego Forever ?        –         Dlatego Forever !

 

 

GŁÓWNY  POWÓD  BRAKU  ZAINTERESOWANIA  MARKETINGIEM  SIECIOWYM POLEGA NA TYM, ŻE  GO  PO  PROSTU  NIE  ROZUMIEMY.

 • Większość ludzi myli marketing sieciowy ze sprzedażą i wciskaniem ludziom produktów. Ten biznes to Ty – Twoje samopoczucie, Twoje korzyści i Twoi ludzie. 
 • Ten biznes to wprowadzanie nowych partnerów i nauczanie, a nie rekrutacja i handel.
 • Nie rekrutuj ludzi, żeby dla Ciebie sprzedawali, lecz Ty pracuj TAK, abyś Ty pracował dla nich.
 • Na początku możesz dużo pracować i mało z tego mieć, ale w przyszłości możesz pracować niewiele i zbijać fortunę.
 • Naucz się rozmawiać z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi o swoim biznesie w marketingu sieciowym.
 • Kiedy pracujesz u kogoś na posadzie, pomagasz komuś innemu spełniać jego marzenia – tutaj to Ty decydujesz!

Są spółki marketingu sieciowego i są spółki sprzedaży bezpośredniej i istnieje między nimi różnica.

 

TO, CO ROBISZ DZISIAJ, DECYDUJE O TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI!!!    dlatego nie pracuj ciężko na życie  lecz  pracuj mądrze na styl życia.

Czyż nie byłoby fajnie mieć na koncie tyle pieniędzy aby żyć z procentów. Gdybyś przy obecnej obecnej stopie procentowej chciał co miesiąc otrzymywać ze swego banku czek lub kwotę np. 5.000 złotych musiałbyś mieć na koncie kapitał podstawowy w wysokości 3 000 000 złotych – 3 miliony złotych.

Ile znasz osób, które po przejściu na emeryturę zgromadziły na swoim koncie 3 mln. złotych??

Widzisz więc, że albo odłożysz 3 000 000 złotych aby dostawać 5.000 złotych miesięcznie albo możesz otrzymywać te 5.000 złotych ze swej firmy sieciowej –  I właśnie dlatego Forever!!

 

Poznaj Nas trochę w tym filmiku!

 

O nas

 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 •