Informacja ogólna

I. Postanowienia ogólne

 1. Nasza strona internetowa – Aloesowy Zaułek –   jest prowadzona  przez firmę: DEMA Mix-Marketing Edward Wiench  SZAŁSZA ul. 1 Maja 4

 2. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Aloesowy Zaułek wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

 3. Producentem i właścicielem jest firma Forever Living Products Int. z siedzibą w Phenix w Ameryce, mająca swoje przedstawicielstwo w Warszawie  Aleje Jerozolińskie 92

II. Jak działamy.

Pracę naszą i sposób działania traktujemy, jak ukłon w stronę osób, które myślą o swoim zdrowiu,  które lubią korzystać z dobrych jakościowo produktów, od zaufanego producenta, dającego dobre jakościowo produkty z gwarancją 100% satysfakcji.

 Kiedyś, ktoś powiedział, że aby dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich ” trzeba mieć na ten temat wiedzę ”   –   i miał rację.

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że dzięki dobrym naturalnym produktom można doskonale zadbać o zdrowie, zmusić organizm aby się regenerował, opóźnić starzenie, zadbać o to, aby czuć się i wyglądać lepiej !!!

III. Sposób zamawiania jest za naszym pośrednictwem.

 1. Działamy zgodnie z Zasadami Działalności firmy Forever, jakie obowiązują nie tylko u nas w Polsce ale na całym świecie.

 2. Nasza propozycja to podpisanie aplikacji Z  NAMI  w celu nadania przez firmę Forever numeru ID tj. numeru identyfikacyjnego.

 3. Po podpisaniu Aplikacji, osoba, która została zaakceptowana przez firmę Forever uzyskuje   możliwość zakupu z 5% upustem od ceny detalicznej ale minimalna kwota zakupu wynosi 250 złoty i wzwyż.

 4. Osoba, która zakupi od firmy Forever w ciągu kolejnych 2 miesięcy / zakupami od 250zł i wzwyż / z upustem 5%  produktów na kwotę około 2.298 złoty, uzyska uprawnienia do ceny hurtowej tj. z 30% upustem od ceny detalicznej.

 5. Osoba, która zakupi od firmy Forever jednoęęrazowo lub w 2 podejściach produktów z upustem 5% na kwotę około 2.298 złoty, uzyska uprawnienia do ceny hurtowej tj. z 30% upustem od ceny detalicznej.

 6. Możliwość zakupu  od firmy Forever produktów z 30% upustem otwiera drogę lub możliwość podjęcia współpracy czy tak jak MY   –   Pracy z domu.

 7. Przewidywany czas realizacji zamówienia przez firmę Forever wynosi od 1-2 dni roboczych.

 8.  Firma Forever pobiera opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, która wynosi: 16 złoty, niezależnie od wagi przesyłki a przesyłka w kwocie 1600 złoty i wzwyż jest darmowa.

 9. Płatność za zamówiony towar może nastąpić :

  –  zapłata u kuriera, jeżeli produkty zamawiane były przez telefon w  Dziale zamówień w firmie Forever w Warszawie    pod nr.telefonu :    22 / 456 43 56 do 58 wewn. 1

 10. –  zapłata kartą płatniczą przy zamawianiu produktów On Line.

IV. Reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłki powstałych podczas transportu są uwzględniane po sporządzeniu protokołu szkodowego bezpośrednio u Kuriera  dostarczającego przesyłkę.

 2. W przypadku  reklamacji należy skontaktować się z  z działem reklamacji poprzez  e-mail drogą elektroniczną  – reklamacje@flpp.com.pl  Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, numer faktury, nazwę towaru oraz opisać przedmiot reklamacji.

V . Ochrona danych osobowych

Wszelkie dane osobowe są poufne i oraz chronione i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom czy osobom prywatnym.

DANE FIRMY :
Forever Living Products Poland Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 92 00807 Warszawa NIP: 5260015283 Tel. (+48) 22 456 43 56 do 59, Fax (+48) 22 456 43 60

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01.09.2021 r.