Koszty transportu

 1. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 1-2 dni roboczych. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej wybranego podczas składania zamówienia Dostawcę: kuriera ( zazwyczaj 1 dzień roboczy).
 2. forever-aloevera.pl pobiera opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, która wynosi:
  – Kurier UPS Polska, przesyłka expresowa przy formie płatności przelew – 18,00 PLN
  – Kurier UPS Polska przesyłka expresowa przy formie płatności za pobraniem – 22,00 PLN
  -Poczta Polska – priorytet
  Do 1 kg 11,00 zł
  1 – 2 kg 13,00 zł
  2 – 5 kg 14,50 zł
  Pobranie: + 5 zł
 3. – Przy zamówieniach powyżej 250 zł wysyłka jest bezpłatna.
 4. forever-aloevera.pl może w ramach promocji zawiesić pobieranie opłaty lub obniżyć jej wartość, umieszczając stosowną informację na stronach sklepu forever-aloevera.pl
 5. forever-aloevera.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę polską lub firmę kurierską
 6. Płatność za zamówiony towar może nastąpić
  – za pobraniem, zapłata u kuriera
  – odbiór osobisty w siedzibie firmy
  – poprzez przelew na konto PKO BP 02 1020 5200 0000 4002 0036 0370
 7. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od skompletowania przez forever-aloevera.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 8. Klient, dokonując zakupu w sklepie internetowym forever-aloevera.pl upoważnia właściciela sklepu firmę Aloesowy Zaułek do zawarcia w imieniu klienta umowy z firmą kurierską, pocztą polską lub inną firmą, która dostarczy zamówiony produkt na wskazany przez klienta adres, w cenie podanej na stronach sklepu.