PRACA W FOREVER – ŚWIATOWYM LIDEREM W MARKETINGU WIELOPOZIOMOWYM !!!

Praca Forever

               Czy słyszałeś kiedyś o Firmie Forever Living Products

czyli w skrócie :   <   FOREVER   >

 

 FOREVER  jest największą na świecie  firmą  aloesową.

Jesteśmy właścicielami  plantacji, mamy własne zakłady  wytwórcze, własne laboratoria i logistykę.

Za wszystko sami odpowiadamy.

Mamy potwierdzoną jakość naszych produktów –  nie sprzedajemy niczego, czego sami nie chcielibyśmy używać  -.

To  firma  o  globalnym  zasięgu,  mająca  swoje  przedstawicielstwa  na  całym  świecie /162 kraje / od prawie 40lat /powstała w 1978 roku / w Polsce od 25 lat.

Porównujemy BIZNES FOREVER  do  DRZEWA    –    jeśli  budujesz zespół z odpowiednimi ludźmi  –   a każda osoba jest GAŁĘZIĄ to  przy ciągłej pracy ROŚNIE Twoje   DRZEWO  o  dużym i stabilnym pniu.

  A ta ciągła praca to nic innego jak rozmawianie z ludźmi.

Mówię  :   jak dobrze kiedyś zrobiłam podejmując decyzję o współpracy, że dobrze zarabiam, mam dużo czasu i jestem szczęśliwa – ponieważ pomagam ludziom zarabiać pieniądze a także utrzymać zdrowie i urodę na pewnym poziomie

Ja też na początku nie wiedziałam, że jest to  TAKA SZANSA!

Najważniejszą rzeczą dla mnie i  dla każdego jest zrobienie przez cały miesiąc  <   4 cc  >.

Nazywamy to ” MAGIĄ  4  PUNKTÓW  OBROTU ”

W naszych  „Zasadach działania ” a także w naszym  „Planie Marketingowym ”  – 4cc to podstawa.

  • Jeżeli chcesz się CZUĆ Przedsiębiorcą i zarabiać JAK Przedsiębiorca to powinieneś mieć PLAN BIZNESOWY.   4 cc   –  to jest nasz  BIZNES PLAN ,  który musimy wykonać  przez cały miesiąc i nic więcej.
  • Jeżeli zbudujesz zespół podobny do powyższego drzewa, a każda osoba zrobi 4cc  –  to Firma wypłaci Tobie pieniądze za Usługę Marketingową na rzecz Firmy  Forever Living Products Poland i  uwierz mi, że będzie to kwota ponad 11.000 złoty miesięcznie i wszyscy robiący 4cc w drzewku dostaną pieniądze za pow. Usługę Marketingową i co ważne nie musisz zakładać Działalności Gospodarczej.
  • Jeżeli nie chcesz być osobą przedsiębiorczą   –   Jeżeli nie chcesz  wykonywać  4cc   –  Jeżeli nie interesuje Cię zarobek   –   to możesz zostać stałym klientem i kupować produkty z bardzo dużą zniżką /  15%  i 35% / 
  • Możesz być sprzedawcą i generować sprzedawców, ale Twój  zarobek wówczas będzie około 1000 lub 2000 złoty.

PAMIĘTAJMY, że  90 %    ludzi  zaczyna  ten  biznes  jako  DODATKOWĄ  PRACĘ W  WOLNYM CZASIE poświęcając  2 godziny dziennie   –   10 godzin tygodniowo.

FOREVER oferuje szansę na stworzenie niezależnego biznesu, bez konieczności zaciągania kredytu.Inwestycja jest jednorazowa i jest to zakup zestawu produktów często nazywany STARTEREM, który jest Twoim, < narzędziem pracy > , < Twoim sklepikiem > , <Twoją Firmą   >.

 Zakup zestawu jest wymagany w naszym zespole, ponieważ zestaw produktów jest niezbędny w naszej pracy. / poniżej go przedstawiamy /

FOREVER to firma, której możesz zaufać. Oferuje osobom, które mają ducha przedsiębiorczości, szansę na rozwój stabilnego i udanego biznesu – niezależnie od wieku, miejsca  zamieszkania lub statusu zatrudnienia.

Kontakt na stronie sklepu internetowego

A Touch of Forever

 

 

Film

 

O nas

  • Praca Forever
  • Praca Forever
  • Praca Forever
  • Praca Forever
  • Praca Forever
  •