DLACZEGO  FOREVER  ? –   SZTUKA  PRACY  Z  DOMU  Z  LIDEREM  W MARKETINGU  SIECIOWYM ! ! !

Praca Forever

Czy słyszałeś już o firmie Forever Living Products?!

Kiedy znajdziesz się na zawodowym rozdrożu, pomyśl, jakie możesz podjąć kroki by coś zmienić i zachować motywację.

Badania pokazują, że blisko połowa zatrudnionych na bieżąco szuka nowej pracy, a niemal 90 % jest otwartych na zmianę, nawet jeśli aktywnie nie rozglądają się za nowym zajęciem.

SZUKASZ NOWYCH MOŻLIWOŚCI   –   w miarę jak dorastamy i rozwijamy się, zmieniają się nasze cele, pasje i zainteresowania, co może prowadzić do chęci zmiany zawodowej drogi. ROZWAŻ – Jaki kierunek będzie dla ciebie najlepszy?

CHCESZ BYĆ SWOIM WŁASNYM SZEFEM   –   wiele osób pociąga perspektywa pracy na własny rachunek, a badania wykazują, że wiele osób rozważa, czy nie zostać niezależnym przedsiębiorcą? Często, osoby zainteresowane własną działalnością wahają się przed zrobieniem pierwszego kroku np. z powodu kosztów związanych z założeniem własnej firmy lub obawiają się „stabilności finansowej „, jaką daje im dotychczasowa praca. Dlaczego Forever ?!  –  Czas podjąć działanie i rozpocząć pracę nad realizacją swoich postanowień, a My powiemy – jak my to robimy!

POPRACUJ NAD UMIEJĘTNOŚCIAMI   –   łatwość dostępu do wszelkich informacji, łatwość podjęcia  kroków, by udoskonalić swoje umiejętności są w zasięgu ręki. Chcesz nauczyć się marketingu sieciowego, pracy w social mediach – pomożemy Ci szlifować umiejętności w naszym biznesie w dogodnym dla Ciebie czasie i we własnym tempie.

POSZUKAJ DODATKOWEGO ZAJĘCIA   –   daje ono okazję do zdobycia nowych umiejętności i zwiększenia swoich dochodów bez konieczności rezygnacji ze stałej pracy czy inwestycji we własny biznes. Dlatego Forever !

POZNAJ TECHNIKI SPRZEDAŻY   –   to model oparty na sprzedaży ekskluzywnych, niedostępnych w sklepach, aptekach i marketach produktów  –  bezpośrednio od producenta. To również świetny pomysł na dodatkowe zajęcie, które możesz realizować na własnych warunkach.

POROZMAWIAJ Z NAMI   –    aby się dowiedzieć jak współpracujemy / pracujemy w charakterze Przedsiębiorcy Forever. Może okazać się to dla Ciebie STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!

Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, może się okazać, że najpierw trzeba zmienić sposób myślenia. Musisz przestać postrzegać karierę zawodową w tradycyjnym sensie, a skupić się na wciąż zmieniającym się rynku pracy i na tym czego TY pragniesz !! 

MY też na początku nie wiedzieliśmy, że jest to  TAKA SZANSA!

                         Dlaczego Forever ?        –         Dlatego Forever !

 

propozycja – coś lub np. zdjęcie do poniższego tekstu

 

GŁÓWNY  POWÓD  BRAKU  ZAINTERESOWANIA  MARKETINGIEM  SIECIOWYM  polega  na  tym  :  ŻE  GO  PO  PROSTU  NIE  ROZUMIEMY !!!

 • każdy kto uważa, że praca w marketingu sieciowym ma coś wspólnego ze sprzedawaniem- nigdy nie odniesie dużego sukcesu w tym biznesie i niech się wiele po nim nie spodziewa-  marketing sieciowy i sprzedaż łączą się ze sobą TAK jak oliwa z wodą     –     nie można ich mieszać
 • ten biznes to wprowadzanie nowych partnerów i nauczanie a nie rekrutacja i handel
 • nie rekrutuj ludzi, żeby dla Ciebie sprzedawali lecz Ty pracuj TAK, abyś Ty pracował dla nich
 • na początku możesz dużo pracować i mało z tego mieć, ale w przyszłości możesz pracować niewiele i zbijać fortunę
 • jeżeli nie możesz rozmawiać z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi o swoim biznesie w marketingu sieciowym / U nas to Forever / t0  –  albo sam w to nie wierzysz, albo tego nie rozumiesz
 • kiedy pracujesz u kogoś na posadzie, pomagasz komuś innemu spełniać jego marzenia

Są spółki marketingu sieciowego i są spółki sprzedaży bezpośredniej i istnieje między nimi różnica.

 

propozycja – coś lub np. zdjęcie do poniższego tekstu

 

TO, CO ROBISZ DZISIAJ, DECYDUJE O TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI!!!    dlatego nie pracuj ciężko na życie  lecz  pracuj mądrze na styl życia.

Czyż nie byłoby fajnie     mieć na koncie tyle pieniędzy aby żyć z procentów. Gdybyś przy obecnej obecnej stopie procentowej chciał co miesiąc otrzymywać ze swego banku czek lub kwotę np. 5.000 złoty musiałbyś mieć na koncie kapitał podstawowy w wysokości  :                 3.000 000 złoty – 3miliony złoty.

Ile znasz osób, które po przejściu na emeryturę zgromadziły na swoim koncie 3.000 ooo mln. złoty ??

Widzisz więc, że albo odłożysz 3.000 000 złoty aby dostawać 5.000 złoty miesięcznie albo możesz otrzymywać te 5.000 złoty ze swej firmy sieciowej  –                                                                       dla nas to Forever   –   dlatego Forever!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Touch of Forever

 

 

Film

 

O nas

 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 • Praca Forever
 •