Regulamin

I. Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy bliżej zdrowia działający pod adresem forever-aloevera.pl jest prowadzony przez firmę:
 2. Domniemywa się że klient składając zamówienie zapoznał się z treścią regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
 3. Ceny towarów znajdujących się w ofercie forever-aloevera.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki
 4. forever-aloevera.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
 5. forever-aloevera.pl zastrzega, iż produkty w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych zdjęć.

II. Składanie zamówień

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
 2. Przez złożenie zamówienia rozumie się wypełnienie ”formularza rejestracyjnego” i przesłanie go do forever-aloevera.pl
 3. Po złożeniu zamówienia użytkownik otrzyma automatyczną odpowiedź z serwisu forever-aloevera.pl potwierdzającą przyjęcie zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia może oznaczać, że nie zostało przyjęte do realizacji.
 4. forever-aloevera.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do takiego zamówienia.
 5. Realizacja zamówienia odbywa się w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
 6. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.

III. Formy i koszty przesyłki, formy płatności i realizacja zamówień

 1. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 1-2 dni roboczych. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej wybranego podczas składania zamówienia Dostawcę: kuriera ( zazwyczaj 1 dzień roboczy).
 2. forever-aloevera.pl pobiera opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, która wynosi:
  – Kurier UPSPolska , przesyłka expresowa przy formie płatności przelew – 18,00 PLN
  – Kurier UPS Polska , przesyłka expresowa przy formie płatności gotówka, za pobraniem – 21,00 PLN
  -Poczta Polska – priorytet
  Do 1 kg 11,00 zł
  1 – 2 kg 13,00 zł
  2 – 5 kg 14,50 zł
  Pobranie: + 5 zł
 3. – Przy zamówieniach powyżej 250 zł wysyłka jest bezpłatna.
 4. forever-aloevera.pl może w ramach promocji zawiesić pobieranie opłaty lub obniżyć jej wartość, umieszczając stosowną informację na stronach sklepuforever-aloevera.pl
 5. forever-aloevera.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę polską lub firmę kurierską
 6. Płatność za zamówiony towar może nastąpić
  – za pobraniem, zapłata u kuriera
  – odbiór osobisty w siedzibie firmy
  – poprzez przelew na konto Bank Pekao S.A.
  17 1240 1343 1111 0000 2371 0515
 7. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od skompletowania przez forever-aloevera.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 8. Klient, dokonując zakupu w sklepie internetowym forever-aloevera.pl upoważnia właściciela sklepu firmę Aloesowy Zaułek do zawarcia w imieniu klienta umowy z firmą kurierską, pocztą polską lub inną firmą, która dostarczy zamówiony produkt na wskazany przez klienta adres, w cenie podanej na stronach sklepu.

IV. Reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą uwzględniane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
 2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z forever-aloevera.pl drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, numer zamówienia, nazwę towaru oraz opisać przedmiot reklamacji.

V. Zwrot bez podania przyczyny

 1. Zgodnie z” Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” można odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony, uszkodzony lub w żaden sposób użytkowany (komplet metek), czysty i bez zapachów ( perfumy, kremy itp.)
 2. W celu dokonania zwrotu, o którym mowa w ust. 1 należy:
  a) odesłać towar wraz z wydrukowanym potwierdzeniem zamówienia
  b) w przypadku gdy zamówieniu towarzyszą jakieś gratisy należy również je zwrócić w nienaruszonym stanie
 3. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń wynikających z niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki zwrot nie będzie rozpatrywany. Przesyłka zostanie odesłana do Klienta na jego koszt.
 4. Za zwrócony towar, wraz z kosztami wysyłki, klient dostanie zwrot poniesionych kosztów do 5 dni roboczych
 5. Koszt odesłania towaru pokrywa Klient

VI. Wymiany

 1. W ciągu 10 dni od odebrania towaru Klient ma możliwość dokonania wymiany. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony, uszkodzony lub w żaden sposób użytkowany ( komplet metek), czysty i bez zapachów ( perfumy, kremy itp.)
 2. W celu dokonania wymiany, o którym mowa w ust. 1 należy:
  a) złożyć nowe zamówienie w sklepie forever-aloevera.pl wpisując w polu ”Uwagi” słowo ”Wymiana” oraz numer poprzedniego zamówienia, który można znaleźć w formularzu wysłanym automatycznie na podany adres e-mail
  b) odesłać towar wraz potwierdzeniem zamówienia
  c) pokryć koszty przesyłki zgodnie z ust. 3 oraz ewentualną dopłatę w przypadku wyboru droższych produktów na wymianę
 3. Koszty przesyłki nie podlegają promocyjnemu obniżeniu i wynoszą : 18 zł w przypadku przelewu na konto lub 22 zł w przypadku płatności za pobraniem.
 4. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń wynikających z niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki zwrot nie będzie rozpatrywany. Przesyłka zostanie odesłana do Klienta na jego koszt.
 5. Koszt odesłania towaru pokrywa klient.

VII. Ochrona danych osobowych

Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” Klient rejestrując się w bazie sklepu dobrowolnie podaje dane osobowe, zachowując prawo ich wglądu, zmian i usunięcia. Dane osobowe są gromadzone w celu realizacji zamówienia. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są poufne i chronione i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom czy osobom prywatnym.

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01 stycznia 2015 roku